На початку вересня Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного відзначає День університету. У 89-річчя ТДАТУ співробітники приймали привітання ректора університету д.т.н., професора, член-кореспондента НААН України Володимира Кюрчева і почесних гостей університету  у Центрі культури і дозвілля. Привітати заклад вищої освіти прийшли почесні гості: народний депутат України Сергій Мінько, мер Мелітополя Іван Федоров і голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков. Під час святкування   співробітників університету було нагороджено грамотами за високий професіоналізм,  сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну та наукову діяльність, успіхи у справі виховання студентської молоді, серед яких була і доцент кафедри комп’ютерних наук  Строкань О.В.

Вітаємо Оксану Вікторівну з високими досягненнями, бажаємо успіхів та звершень в майбутньому!