У грудні в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного спостерігається груповий аврал – поспішне переписування конспектів лекцій, добровільний домашній арешт, паніка та активність – що відбувається із студентами факультету ЕКТ? Відповідь проста – в гості завітала пані «сесія» (страшна і загадкова)!

Згідно навчального графіку період сесія спеціальності 122 Комп’ютерні науки проходить в період з 16 грудня по 28 грудня 2019 року. Сучасна освіта  використовує дві традиційні форми контролю – залік та іспит, які оцінюються по 100 бальній Європейсько-кредитної трансферної системи (ECTS), яка має відповідність із п’ятибальною національною шкалою.

Викладачі кафедри «Комп’ютерні науки»  вітають студентів з початком сесії сесії та бажають успіхів у її здачі і подальшому  навчанні, а також набуття професійних навичок і вмінь. І пам’ятайте, сесія – це не тільки навчання, а й багатий життєвий досвід!