На кафедрі КН працює гурток: «Геометричне моделювання явищ та процесів на основі методів комп’ютерного зору та комп’ютерної графіки» під керівництвом д.т.н. проф. Малкіна Віра Михайлівна

За цей час роботи гуртка розроблена науково-дослідна робота на тему: «Дослідження похибки апроксимації кривих на основі рядів за ортонормованим базисом та способів їх зменшення» студента 41 КН групи Алієва а. р. к.

За доповідями конференції були написані тези, які ввійшли до складу «Матеріалів VII Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2019 року»

Велика увага при підготовці тез та науково-дослідної роботи на конкурс була приділена дотриманню академічної доброчесності: посиланню на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей; дотримання норм законодавства про авторське право; надання достовірної інформації про результати досліджень та власну наукову діяльність.