У новому році відбулася перша у 2020 році зустріч учасників наукового гуртка «Школа робототехніки», який діє на базі кафедри «Комп’ютерні науки» під керівництвом доцента Лубка Дмитра Вікторовича.

24 січня студенти четвертого курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій  та студенти першого і другого курсів механіко-технологічного факультету опановували нову модель Робо-автомобіль „EcoBot Buggy”.

EcoBot автомобіль Buggy – це універсальна модель, яка дозволяє здійснювати управління за допомогою гаджета на операційній системі Android.

Сучасний мобільний робот є інтелектуальною системою,  яка має надзвичайно складну сенсорну підсистему, підсистему актуаторів, «мозок» – процесор, який управляє цими підсистемами і має «розум», тобто фахово запрограмований. Все це означає, що студенти, які займаються робототехнікою, мають бути достатньо широко обізнані.

Робототехніка, конструювання та програмування  – це одні із пріоритетних напрямків розвитку сучасного суспільства. Саме з цими галузями будуть пов’язані майбутні професії. Заняття студентів у науковому гуртку дозволяють сформувати у майбутніх фахівців навички творчого вирішення завдань, вміння критичного мислення, розвити професійні здібності.

Заняття наукового гуртка «Школа робототехніки» проводяться кожну п’ятницю о 12.00 в аудиторії 1.306.

Запрошуємо усіх бажаючих до нас!