Профорієнтаційна робота кафедри комп’ютерних наук триває!

22 січня 2020 року доцент кафедри Лубко Дмитро Вікторович разом із доцентом кафедри “Бізнес-консалтингу та міжнародного туризму” Краснодєд Тетяною Леонідівною відвідали випускний клас Мелітопольської школи-ліцею №9.

В ході зустрічі зі школярами проведений 1 тур Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ з української мови та літератури, надана інформація щодо умов прийому до нашого навчального закладу, напрямів підготовки та нових спеціальностей, надана інформація про освітній хайп на базі ТДАТУ у 2020 році. Викладачі кафедр детально розповіли про факультети, лабораторну базу та перспективи роботи у майбутньому.

Під час зустрічі всі зацікавлені учні отримали кваліфіковані відповіді на запитання, які виникали під час заходу.

Сподіваємось, що ця профорієнтаційна робота допоможе молоді зробити правильні висновки і вибрати професію, яка буде їм до душі.