У наш час дуже впливають на життя, роботу та багато сфер діяльності інтернет і соціальні мережі. За допомогою них можна знаходити нові знайомства, ділитися власними думками, шукати роботу.

7 листопада викладачі кафедри комп’ютерних наук взяли участь у семінарі на тему «Платформа LinkedIn для науковців – особливості реєстрації та ведення сторінки», який був проведений відділом міжнародних зв’язків ТДАТУ.

LinkedIn – соціальна мережа для пошуку та встановлення ділових контактів. У LinkedIn зареєстровано понад 750 млн користувачів 150 галузей бізнесу з 200 країн.

На семінарі висвітлювалися поради щодо створення власного профіля в соціальній мережі LinkedIn, особливостей ведення профілю, пошук можливостей для університету та багато іншого.