Шановні здобувачі. Як ви знаєте, цього року для вступу в магістратуру потрібно скласти Єдине Фахове Вступне Випробування (ЄФВВ). Кафедра комп’ютерних наук разом з кафедрою вищої математики підготувала матеріали для підготовки до ЄФВВ з інформаційних технологій.

На освітньому порталі ТДАТУ створено курс, куди додано здобувачів освіти спеціальності 122 Комп’ютерні науки (групи 41КН та 21СКН). Крім того, на курсі представлений графік консультації, окремо за кожним розділом. Отже, кожен здобувач може прочитати  навчальні матеріали, зайти на консультацію та поспілкуватися з викладачами, де вони допоможуть визначити напрямки підготовки.

Слід зазначити, що ТДАТУ запрошує всіх випускників бакалаврату вступити до нас на магістратуру 122 спеціальності. Тому, якщо є бажаючі підготуватися до ЄФВВ з інших університетів, вони можуть написати на електронну пошту кафедри комп’ютерних наук (kn@tsatu.edu.ua) для подальшої комунікації та отримання доступу до курсу.