29 березня 2024 року у межах п’ятнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024» представниками Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного будо організовано та проведено презентацію «Модернізація інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».

Доповідачами були: Кюрчев С.В., д.т.н., професор, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного; Ломейко О.П., к.т.н., доцент, перший проректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного; Шарова Т.М., д.філ.н., професор начальник Навчально-наукового центру Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного; Шаров С.В., к.пед.н., доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного; Маніта І.Ю., начальник Центру інформаційних технологій і систем Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

1

Під час презентації Ломейко О.П. повідомив про основні задачі автоматизованої системи управління освітнім процесом у ТДАТУ. Шарова Т.М. повідомила про основні переваги освітнього порталу та його функціональні можливості. Спікерка підкреслила, що наявність особистого кабінету викладачів та здобувачів вищої освіти надає можливість бути мобільними, сучасними та постійно розвиватись.

Шаров С.В. розповів про особливості електронного документообігу, що запроваджено в університеті; вказано на можливість підпису, візування та затвердження різноманітних документів, як вихідних, так і внутрішніх.

2

Представляючи функціональні можливості системи електронного документообігу Cloud Deka Office, Сергій Володимирович наголосив, що сьогодні до системи підключені керівники структурних підрозділів університету, адміністрація. Система повноцінно працює, що робить наш заклад вищої освіти сучасним, інноваційним, мобільним.

Отримані на виставці «Сучасні заклади освіти – 2024» черговий раз підтвердили, що ТДАТУ – інноваційний заклад вищої освіти, який постійно модернізує інформаційні ресурси для якісного забезпечення освітнього процесу.

Підготував доцент Сергій Шаров