07.03.2024 відбувся онлайн захід, на якому запрошені гості з ІТ компанії ЕРАМ ділилися інформацією щодо можливостей студентів для розвитку, навчання та подальшого працевлаштування.

На зустрічі спікери від найбільшої, провідної ІТ компанії ЕРАМ розказали коротко про компанію в цифрах, які є можливості для студентів, викладачів та основні напрямки, які популярні наразі.

1

Цей захід був спрямований на сприяння взаєморозуміння між студентами, викладачами та представниками ІТ галузі. Під час цього заходу студенти та викладачі мали можливість отримати цінний досвід, поспілкуватися з експертами галузі та поглибити свої знання.

Студенти після виступу спікера ставили чимало запитань, проявили зацікавлення до заходу та висвітленої теми.

Ми дуже вдячні представникам компанії за те, що вони погодилися на спільний захід та провели дуже цікаву зустріч з нашими студентами та викладачами!

за матеріалами ас. каф. КН Ганни ГЕШЕВОЇ