04 березня завідувач кафедри комп’ютерних наук, доцент Сергій ШАРОВ, зустрівся зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з метою профорієнтаційної роботи. В першу чергу спілкування зі здобувачами стосувалося термінів реєстрації на вступні іспити ЄВІ та ЄФВВ.

111

Здобувачі освіти разом із завідувачем кафедри розглянули проект програми вступного іспиту з 12 галузі ІТ до магістратури (ЄФВВ), побудована на основі НРК 6, НРК 7. Програма містить 10 розділів та передбачає 4 когнітивних рівня охоплення:

Рівень А. Необхідний кваліфікаційний рівень «Знання».

Рівень В. Необхідний кваліфікаційний рівень «Знання», «Розуміння».

Рівень С. Необхідний кваліфікаційний рівень «Знання», «Розуміння», «Застосування».

Рівень D. Необхідний кваліфікаційний рівень «Знання», «Розуміння», «Застосування» та «Аналіз»/«Синтез»/«Оцінка».

Побажаємо нашим бакалаврам вчасно зареєструватися на іспити, успішно їх пройти та продовжити навчання в магістратурі.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ