22 та 23 лютого на кафедрі комп’ютерних наук відбулися розширені засідання робочих груп по обговоренню проєктів освітніх програм “Комп’ютерні науки” першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки. У засіданнях взяли участь члени робочих груп, а також представники академічної спільноти та здобувачів спеціальності.

Протягом зустрічей експертна спільнота, на чолі з гарантами освітньо-професійних програм Юлією Холодняк та Вірою Малкіною , активно обговорювала перспективи та внесення змін до програми. Провідні фахівці та здобувачі виступили з цінними пропозиціями щодо покращення та оптимізації навчального процесу.

1

За результатами обговорень прийнято рішення врахувати пропозиції та внести необхідні зміни до освітньо-професійних програм. Враховуючи пропозиції стейкхолдерів, навчальний план буде модифіковано з метою покращення якості навчання та відповідності вимогам сучасного ринку праці.

2

Окрім того, засідання підтвердило плани подальшого більш активного залучення громадськості до обговорення програми з метою забезпечення максимальної відкритості та прозорості в освітньому процесі. Також було сформульовано пропозиції щодо покращення якості освітньої діяльності за освітньо-професійними програмами, що розглядалися.

Впровадження запропонованих інновацій обіцяє зробити навчання на кафедрі комп’ютерних наук більш актуальним та конкурентоспроможним для здобувачів, а також забезпечити їхню готовність до викликів сучасного інформаційного суспільства.

Юлія Холодняк