5.12.2019 р. старший викладач кафедри комп’ютерних наук Зінов’єва О.Г. разом із доцентом кафедри електротехнологій і теплових процесів Орлом О.М.,  доцентом кафедри ФБСС Радченко Н.Г. та студентом гр. 41 ЕЕ Риженко О. відвідали Горностаївський район для проведення профорієнтаційної роботи по школах. Під час поїздки було відвідано випускні класи таких шкіл: Ліцей #1 Горностаївської селищної ради, Горностаївська ЗОШ Горностаївської селищної ради, Ольгинська ЗОШ Горностаївської селищної ради, Костянтинівська ЗОШ Костянтинівської сільської ради.

Під час зустрічей було надано повну інформацію про вступну компанію і основні вимоги до вступу у ТДАТУ, роздано рекламний матеріал, оновлена інформація на дошках обяв в навчальних закладах та проведено 1 тур всеукраїнської олімпіади з української мови.

результаті бесіди багато школярів зацікавились можливістю вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету.

Сподіваємося на подальшу співпрацю зі школярами і запрошуємо усіх бажаючих до лав студентства Таврійського державного агротехнологічного університету!