5.12.2019 р. представник кафедри КН Соловйова М.М. разом із старшим викладачем кафедри ХТ та ГРС Кулик А.С., асистентом кафедри ГЕЗ Ангеловською А.О. відвідали школи Якимівського району з метою проведення профорієнтаційної роботи.

В ході заходу викладачі провели перший тур предметних олімпіад з української мови та активно поспілкувалися із учнями 11 класів шкіл смт. Кирилівка, с. Шелюги, с. Охрімівка, с. Вовчанське, с. Давидівка, с. Атманай. Майбутні абітурієнти дізналися про особливості умов вступу до ТДАТУ у 2020 році, отримали інформаційні листки, матеріали про навчання за всіма напрямами підготовки, які здійснюються в університеті. У ході спілкування випускники отримували вичерпні відповіді на усі запитання.

Будемо раді бачити майбутніх випускників у лавах студентів ТАВРІЙСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО!