12.10.2020 р. доцент кафедри КН Лубко Д.В., разом із доцентом кафедри електротехнологій і теплових процесів Орлом О.М. та доцентом цієї ж кафедри  Попрядухіним Вадимом Сергійовичем, а також доцентом кафедри обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика – Тарасенко Вірою Григорівною відвідали з метою проведення профорієнтаційної роботи школи у Горностаївському районі Херсонської області.

Під час поїздки було відвідано випускні класи таких закладів:

Ліцей №1 Горностаївської селищної ради (директор Кочмарук Надія Богданівна).

Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради (директор Яворський Олег Олександрович)

Ольгинський заклад повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради (директор Пастушук Антоніна Дмитрівна)

Діти випускних класів з радістю зустріли гостей.

Вони уважно слухали інформацію про майбутню вступну компанію 2021 року. Гостями було надано повну інформацію про основні вимоги до вступу у ТДАТУ (які ЗНО потрібні, про олімпіаду, тощо).

Вони отримали рекламний матеріал по спеціальностям ТДАТУ.

Також, додатково були задані гостям питання про проживання у гуртожитку, про військову кафедру, про їдальню та ціни на сніданки та обіди, про те як швидко доїхати до нашого міста, тощо.

Бесіда у кожній з цих шкіл де була проведена зустріч показала жваву зацікавленість дітей-випускників у своєму майбутньому та потребу у правильному виборі майбутньому фаху.

Дуже сподіваємося (не зважаючи на карантини та віруси) на подальшу співпрацю зі школярами даного регіону.

Запрошуємо усіх бажаючих до лав студентства Таврійського державного агротехнологічного університету!