22.10.2020 року у стінах нашого ВНЗ відбулася зустріч студентів 1 та 2 курсів напрямку 122 КН з запрошеним гостем – Сендером Андрієм Андрійовичем.

Андрій Андрійович на сьогодні він є досвідченим програмістом та флірансером.

На зустрічі студенти уважно слухали розповідь Андрія Андрійовича про його життєвий шлях та становлення як майбутнього IT-фахівця. Про вибір свого  фахового напрямку серед сотні мов програмування. Про труднощі для досягнення своєї мети та їх переборення.

В кінці бесіди багато студентів задавали свої питання, а він дав вичерпні відповіді та цінні поради та рекомендації.

Зустріч пройшла у цікавому та плідному форматі.

Як зазначив сам Андрій Андрійович: „Зустріч зі студентами завжди хвилююча. Відчуваєш цілу гаму почуттів: гордість за свої досягнення, розуміння того, який величезний, важкий і тернистий шлях самовдосконалення їм доведеться пройти, легка заздрість, з якими досконалими технологіями та інструментами їм доведеться працювати. При передачі досвіду важливо не стільки знайомити хлопців з технічними аспектами, скільки вселяти надію в їх сили, допомагати замінити юнацький максималізм тверезим реалізмом, навчити між особистісному спілкуванню і головне – в будь-якій ситуації залишатися людиною”.

Висловлюємо подяку нашому гостю та бажаємо йому успіхів у роботі та науковій діяльності.