Вибір професії – одне із головних життєвих виборів, що здійснюються людиною молодому віці. Вибираючи професію, він визначає подальший спосіб життя. І основним завданням профорієнтації є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з вибору майбутньої спеціальності, свого шляху по життю. Саме тому профорієнтаційна робота є невід’ємною складовою кафедри комп’ютерних наук.

У І семестрі 2021-2022 н.р. в рамках вирішення цього завдання кафедра комп’ютерних наук співпрацює зі школами закріплених за кафедрою районів, поширюючи інформаційні матеріали про університет, проводячи зустрічі з майбутніми випускниками. Для проведення профорієнтаційної роботи викладачі кафедри неодноразово виїжджали до шкіл Оріхівського району, с. Нововасилівка, с. Ганно-Опанлинка, с. Фруктове, с. Терпіння, Горностаївського району.

Співробітники кафедри приймали участь у Професійному хайпі для майбутніх абітурієнтів. Ці заходи допомагають своєчасно інформувати випускників шкіл про спеціальності, умови навчання, а також особливості організації навчального процесу та позанавчальної діяльності студентів університету.