Упродовж 16-17 грудня 2021 відбулася спеціалізована конференція “Synergy. IT Business & IT Education 2021”, яка стимулює розвиток ІТ освіти. Вона проводилася в змішаному форматі – online, на каналі YouTube та Facebook; offline, в Києві в Inveria event space. Від кафедри «Комп’ютерні науки» до цієї конференції долучилася асистент кафедри Ганна ГЕШЕВА.

Впродовж двох днів фахівці сфери ІТ та бізнесу ділилися корисною інформацією, яка була спрямована на удосконалення сфери ІТ. Велику увагу приділяли освіті, зокрема, вищій освіті. Серед спікерів були присутні багато авторитетних представників ІТ-сфери, представники бізнесу.

Під час першого дня конференції, який відбувався в змішаному форматі, була репрезентовані Дорожня карта реформування ІТ освіти (RoadMap for IT Education Reform), ідеї Реформи ІТ освіти. Стратегія, плани, підходи. Учасники конференції долучилися до обговорення теми: «Високий попит на таланти – нові виклики для ринку освіти» та інших цікавих тем.

Другий день пройшов повністю в online–форматі. Згідно графіку були проведені воркшопи, де висвітлювалася певна тема. Після спітчу учасники могли ставити свої запитання.

На конференції була представлена можливість співпраці між ІТ-бізнесом та освітою, аби студенти мали змогу отримувати практичний досвід в сфері ІТ в Україні. Наприклад, компанія SoftServe, яка проводить чималу кількість безкоштовних онлайн-заходів, також надає можливості для університетів та здобувачів вищої освіти нашої країни.

Загалом, конференція «Синергія 2021 ІТ-бізнес та ІТ-освіта» відбулася на високому рівні з залученням провідних фахівців України. Кафедра комп’ютерних наук висловлює вдячність за можливість долучитися до Всеукраїнської конференції, яка збирає на єдиній платформі представників влади, бізнесу та навчальних закладів для розвитку ІТ освіти.

За матеріалами Ганни ГЕШЕВОЇ