На кафедрі КН працює гурток: «Нейронні мережі» під керівництвом ас. Мозговенка Андрія Андрійовича.

До складу гуртка входять наступні студенти: Кучерков А. 11 МБКН, Башук І. 11 МБКН, Фельфшеров Є. 11 МБКН. Робота студентського наукового гуртка проводиться згідно затвердже­но­го плану.

Свої знання, наукові результати, вміння організувати та проводити презентацію робіт, студенти відточують на засіданнях наукового гуртка.

За цей час роботи гуртка були написані тези, які ввійшли до складу «Матеріалів VIII Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2020 року»збірник за посиланням.

Написана стаття: Мозговенко А.А. Костромін К.Ю. Аналіз використання інструментів нейронних мереж при класифікації навчальних текстів дисциплін ІI Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція: „Сучасні комп’ютерні та інформаційні системи і технології”. [Електронний ресурс]. м. Мелітополь,(01-12.12.2021р. ТДАТУ. 2021.

Велика увага при підготовці тез та науково-дослідної роботи на конкурс була приділена дотриманню академічної доброчесності: посиланню на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей; дотримання норм законодавства про авторське право; надання достовірної інформації про результати досліджень та власну наукову діяльність.