23 листопада 2021 року на кафедрі комп’ютерних наук ТДАТУ відбулася наукова конференція магістрантів і студентів (секція «Комп’ютерні науки»). Модератором заходу був доцент кафедри комп’ютерних наук Дмитро ЛУБКО.

Конференція розпочалася з нагородження здобувачів вищої освіти, які взяли участь у першому та другому турах студентської олімпіади ICPC. Сертифікати учасників вручав завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій ШАРОВ. Він побажав студентам подальших звершень та наголосив на важливості участі здобувачів вищої освіти у різноманітних науково-практичних заходах, олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт.

На заході взяли участь більше 20 доповідачів, які на високому рівні освітили результати своїх досліджень. Зокрема, були заслухані наступні доповіді:

1. Фесенко О.К. (21МБКН). Тема доповіді: «Сучасні та Аrduino методи автоматизації теплиць країни».
  2. Назаров Є.М. (21СКН). Тема доповіді: «Автоматизація та розвиток розумного сільського господарства».
  3. Дроздов О.О. (41КНЗ). Тема доповіді: «Розробка розумних окулярів на Arduino».
  4. Нагорний В.О. (41АІ) та Заліканов К.С. (41ГМ). Тема доповіді: «Використання універсального контролеру на Ардуино при проектуванні автоматизованих пристроїв».
  5. Верещага Ю.В. (21СКН). Тема доповіді: «Автоматизація освітлення за допомогою розумного будинку».
  6. Коломоєць Д.А. та Назаров Є.М. (21СКН). Тема доповіді: «Вибір методу розробки макету веб-сторінки – FLEXBOX або GRID».
  7. Зайцева А.М. (11КН). Тема доповіді: «Ергономіка робочого місця».
  8. Мосієвич К.В. (11КН). Тема доповіді: «Поняття криптографії та шифрування даних».
  9. Величко С.Д. (31КН). Тема доповіді: «Мобільні додатки для навчання дітей програмуванню».
  10. Назаров Є.М. (21СКН). Тема доповіді: «Побудова ІоТ системи управління „Розумний будинок” на базі ARDUINO»
  11. Засипко В.П. (21СКН). Тема доповіді: «Програмний модуль аналізу розмірів плодів черешні на основі технологій комп’ютерного зору».
  12. Костромін К.Ю. (21СКН). Тема доповіді: «Система управління контентом бібліографічних матеріалів».
  13. Доповідач – Романов Р.О. (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”). Аналіз проблематики криптовалют.
  14. Шевчук Д.І. (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”). Тема доповіді: «Сучасні тенденції кібербезпеки».
  15. Бур’янов Я.І. (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”). Тема доповіді: «NFT – Невзаємозамінний токен та його використання».
  16. Бодяко К.О. (11СКН). Тема доповіді: «Формування елементів основного тригранника в системі автоматизованого проектування SOLIDWORKS».
  17. Петриченко М.С. (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”). «Розробка віртуального помічника «МКТДАТУ_БОТ» для студентів коледжу».

Під час проведення конференції було жваве обговорення питань доповідей. За результатами роботи науково-технічної конференції ухвалили: заохотити за активну участь в науково-дослідній роботі та за кращу презентацію наступні доповіді:

1. Петриченко М.С. (ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»). Тема доповіді «Розробка віртуального помічника «МКТДАТУ_БОТ» для студентів коледжу.
  2. Засипко В.П. (21СКН). Тема доповіді «Програмний модуль аналізу розмірів плодів черешні на основі технологій комп’ютерного зору».
  3. Назаров Є.М. (21СКН). Тема доповіді «Побудова ІоТ системи управління «Розумний будинок» на базі ARDUINO»

Підготував доцент Дмитро ЛУБКО