В рамках дуальної форми навчання 25  листопада 2021 року на кафедрі «Комп’ютерні науки» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася атестація студентів дуальної форми навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». За результатами дуального навчання на виробництвах здобувачі оформили звіти з проходження дуального навчання, атестаційні листи та представили змістовні доповіді. Студенти та показали високий рівень знань, компетенцій та практичних навичок, що були ними отриманні в процесі дуального навчання.

Під час захисту відбулася цікава дискусія між присутніми, під час якої були висловлені конструктивні пропозиції щодо удосконалення організації дуальної форми навчання та освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки».

Усі присутні прийшли до висновку, що дуальна форма навчання сприяє підвищенню якості практичної підготовки майбутніх фахівців, надає студентам змоги здобути безцінний досвід, який наблизить їхні навички до потреб ринку праці.