25.11.2021 року доцент кафедри комп’ютерних наук Дмитро ЛУБКО, викладачі кафедри іноземних мов Ганна ГЛАДКИХ та Анастасія НІКІРЕНКОВА відвідали Терпіннівський колегіум «Джерело» та Терпіннівську ЗОШ I-III ступенів. Захід проходив у рамках запланованої профорієнтаційної діяльності ТДАТУ, що передбачала зустрічі з випускниками шкіл та коледжів міста й області.

Представники ТДАТУ ім. Д. Моторного розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості вступу до закладів вищої освіти, ознайомили їх з науковою діяльністю університету, спеціальностями та напрямами підготовки. Цікавим для учнів виявився перелік освітніх, культурно-масових та спортивних заходів, що постійно проходить в стінах ТДАТУ.

Наприкінці зустрічей викладачі запросили учнів відвідати університет для більш детального ознайомлення з його особливостями та інфраструктурою. Також майбутні абітурієнти отримали буклети, в яких зазначена вся необхідна інформація про університет.

Бажаємо школярам зробити вірний вибір щодо майбутньої професії.

Підготував доцент Дмитро ЛУБКО