24-25 листопада 2021 року завідувач кафедри Сергій ШАРОВ взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні фізичні знання як основа інтеграції змісту шкільної природничої освіти». Конференція відбулася на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в онлайн форматі з використанням Google Meet.

Наукова проблематика конференції:

• Тенденції і основні напрями розвитку природничої освіти в контексті ідей Концепції  Нової української школи.
  • Модернізація змісту загальної природничої освіти в умовах інтеграції і диференціації навчання.
  • Відбір та структурування змісту шкільної природничої освіти.
  • Математичні методи дослідження природних явищ як складова змісту природничої освіти на засадах міжпредметної взаємодії.
  • Формування ключових компетентностей здобувачів освіти в координатах STEAM-орієнтованого освітнього середовища.

У перший день відбулося планерне та секційні засідання. У межах роботи конференції Сергій ШАРОВ підготував доповідь на тему «Формування інформаційно-цифрової компетентності здобувачів освіти засобами мультимедійних презентації». Наступного дня відбулося підведення та обговорення підсумків конференції.

Слід зазначити, що Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є співорганізатором ІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Сучасні комп’ютерні та інформаційні  системи і технології», яка проходитиме на базі кафедри «Комп’ютерні науки»  Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного  з 01.12.2021 по 12.12.2021 р. Сайт конференції доступний за посиланням.

Дякуємо організаторам конференції за проведений на високому рівні науково-практичний захід. Сподіваємося на подальшу співпрацю та спільні проєкти.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ