25 листопада 2021 р. старший викладач кафедри комп’ютерних наук Зінов’єва О.Г. разом із старшим викладачем кафедри вищої математики та фізики Рожковою О.П. з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали Нововасилівський НВК «Гармонія» та  Ганно-Опанлинський НВК Нововасилівської селищної ради.

Викладачі розповіли майбутнім абітурієнтам про умови вступу до ТДАТУ. Було роздано рекламний та агітаційний матеріал, доведена інформація про спеціальності ТДАТУ, зокрема «Комп’ютерні науки» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Сподіваємося на подальшу співпрацю зі школярами і запрошуємо усіх бажаючих до лав студентства Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!