26 листопада 2021 року старший викладач кафедри комп’ютерних наук Зінов’єва О.Г. разом із старшим викладачем кафедри вищої математики та фізики відвідали закріплений за кафедрою Оріхівський район для проведення профорієнтаційної роботи по школах. Під час поїздки було відвідано випускні класи таких шкіл: Оріхівський НВК №2 ім. академіка В.А. Лазаряна, НВК «Основа» Преображенської сільської ради, НВК «Перспектива» Таврійської ОТГ, Нестерянську СРЗОШ І-ІІІ ст.

Школярам було надано інформацію стосовно умов вступу у ТДАТУ та перелік предметів ЗНО, які необхідні для вступу до ТДАТУ. Зроблено акцент про можливості та перспективи отримання майбутньої професії школярами для забезпечення сталого та успішного майбутнього.