19.11.2021 року відбулася зустріч студентів та викладачів ТДАТУ зі спікерами проекту «Інтегрований розвиток міст України». Цей проект реалізовано у рамках концепції «Місто майбутнього: комплексний розвиток Мелітополя».

Захід проходив на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у читальному залі бібліотеки. Активну участь в ньому прийняли також і викладачі кафедри КН та студенти спеціальності 122 КН другого та четвертого курсу.

Усі присутні на даному заході брали жваву участь у спілкуванні з представниками різних секторів, обмінювались пропозиціями щодо різних сфер життя міста.

Приємно те, що кожен мешканець міста будь-якого віку має можливість зробити свій внесок у розвиток Мелітополя під час таких громадських консультацій та зробити місто кращим.

Підготував доцент Дмитро ЛУБКО