03.10.2023 року викладачі кафедри комп’ютерних наук, зокрема завідувач кафедри Сергій ШАРОВ, гарант ОПП «Комп’ютерні науки» доц. Юлія Холодняк, доц. Анатолій ЗЕМЛЯНСЬКИЙ, ст.викл. Ольга Зинов’єва, ас. Ганна ГЕШЕВА та інші долучились до наради-семінару «Шляхи удосконалення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в ТДАТУ в 2023-2024 н.р.». Спікером на заході була завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності, к.т.н., доц. Скляр Р.В.

main

На початку заходу перший проректор Олександр ЛОМЕЙКО звернув увагу на важливості удосконалення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти упродовж всього провадження освітньої діяльності в університеті. Ця задача повинна вирішуватися усіма учасниками освітнього процесу, зокрема відповідними відділами, науково-педагогічними працівниками та ін.

11

Пані Радміла в своїй доповіді зробила акцент на напрямах реалізації стратегічної цілі №1: «Формування академічного простору для забезпечення можливості отримання якісної освіти протягом життя»: А саме: дотримання затвердженого регламенту процедури проведення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм Університету в 2023-2024 навч. році; забезпечення повноцінної участі роботодавців у формуванні змістової складової освітніх програм і програмних результатів навчання; онлайн-опитування стейкхолдерів з метою виявлення проблем та вчасного їх усунення; дотримання норм академічної доброчесності учасниками освітнього процесу. Після чого спікер зупинилася на окремих напрямках, наголосила на заповненні ГуглТаблиць щодо інформації про освітні компоненти, необхідності розробки навчально-методичних праць, затверджених Вченою радою університету тощо.

22

Дякуємо к.т.н., доц. Скляр Р.В. за цікаву доповідь і надалі будемо робити все необхідне задля удосконалення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в нашому університеті.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ