30 вересня 2023 року відбувся I етап відбіркових змагань з програмування ????-???????-???? в дистанційному форматі. CPC-Ukraine 2023 Найбільша студентська командна олімпіада з програмування. Вона є частиною міжнародної олімпіади з програмування. Міжнародна студентська олімпіада з програмування – це змагання з алгоритмічного програмування для студентів коледжів та університетів.

photo_5253925930492088206_y

Команди з трьох осіб, які представляють свій університет, працюють над вирішенням найбільш реальних проблем, розвиваючи співпрацю, творчість, інновації та вміння працювати під тиском. Через навчання та змагання команди кидають виклик одна одній, щоб підняти планку можливого. Простіше кажучи, це найстаріший, найбільший і найпрестижніший конкурс з програмування у світі.

Для участі в відбіркових змаганнях від ТДАТУ було зареєстровано дві команди.

Тренер команд: Юрій СІЦИЛІЦИН.

Команди вибороли право змагатися у ІІ турі. Чекаємо на подальші перемоги!