Щороку у ярмарковій програмі, яка відбувається під час святкування Дня міста Мелітополь, бере активну участь і Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Також кафедра комп’ютерних наук прийняла участь у  святкуванні 236-й Дня народження міста Мелітополь, яке відбулося 27 вересня 2020 року. Для участі у виставці до Дня міста від кафедри були представлені експонати  – автоматизована робо-машина, очки віртуальної реальності, 3D- ручки, тощо.

Звичайні люди, які були на заході жваво та зацікавлено підходили та запитували про наші експонати на виставці. На їх питання були отримані розгорнуті відповіді.

Всіх вітаємо з Днем міста! Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожній родині –  затишок, мир,  любов та добро!