Викладачі кафедри комп’ютерних наук взяли участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні інформаційні технології в освіті і науці», що відбулася 16-17 листопада на базі Уманського державного педагогічного університет імені Павла Тичини.

Напрями роботи конференції:

• Методологія і теорія використання ІКТ в освіті в умовах НУШ.
  • ІКТ і засоби навчання у закладах освіти.
  • Використання хмарних та мобільних технологій в освітньому процесі: вітчизняний та зарубіжний досвід.
  • Впровадження STEM-освіти в закладах освіти України та країн Європейського Союзу.
  • ІКТ як засіб національно-патріотичного виховання.

Відкрила Пленарне засідання декан факультету фізики, математики та інформатики Тетяна МАХОМЕТА. З вітальним словом до учасників конференції звернулася проректор з наукової роботи Тетяна ГОДОВАНЮК.

22

На пленарному засіданні були заслухані цікаві доповіді, присвячені загальному огляду освітніх технології 2023 року (Галина ТКАЧУК), застосуванню інтерактивної дошки (Марія МЕДВЕДЄВА), використанню ІКТ на уроках математики (Діана ТИШНЮК), використання ігрових симуляторів у вивченні програмування (Максим КОВТАНЮК) та ін.

Дякуємо організаторам конференції за цікавий та корисний захід.

Підготував Сергій ШАРОВ