21 листопада 2023 р. представники факультету ЕКТ зустрілись зі здобувачами освіти КЗО «Покровське вище професійне училище “ДОР”».

У процесі зустрічі на платформі Google Meet декан факультету, к.т.н., доцент, Сергій ГАЛЬКО ознайомив студентів з особливостями вступу до ДТАТУ, наголосив на важливості спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» та 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

main

Завідувачка кафедри «Електроенергетика і електротехнології», к.т.н. Юлія ПОСТОЛ, презентувала цьогорічним випускникам коледжу освітню програму “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. Були представлені презентації з захистів переддипломних практик бакалаврів на закордонних підприємствах, де вони суміщають трудову діяльність та здобуття вищої освіти в актуальному форматі дуальної освіти.

Завідувач кафедри «Комп’ютерні науки», к.пед.н., Сергій ШАРОВ, представив випускникам коледжу освітню програму «Комп’ютерні науки». Він зазначив, що галузь інформаційних технологій отримала стрімкий розвиток в різних сферах діяльності людини, і кафедра постійно аналізує будь які зміни для актуалізації дисциплін та практичного навчання.

Шановні абітурієнти, чекаємо вас у ТДАТУ, на спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»!