10 листопада 2021 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного у межах сертифікатної освітньої програми «Вербалізація і візуалізація в освіті і науці» було організовано та проведено освітній семінар на тему: «Інфомедійна грамотність та розвиток критичного мислення: візуальне сприйняття». Семінар організовано та проведено завідувачем кафедри комп’ютерних наук, доцентом Сергієм ШАРОВИМ.

Під час семінару були розглянуті питання, що стосувалися особливостей медіаграмотності та медіаосвіти, види впливу на особистість та суспільну думку. Учасники семінару ознайомилися з різними видами фейкової інформації (фотографіями, тестовими та відеоматеріалами). Корисною була інформація про ресурси з медіаграмотності, які викривають фейкові новини, а також підвищують рівень медіакультури громадян.

Надалі викладачі кафедри будуть продовжуватися долучатися до реалізації освітніх послуг, організації та проведення  освітніх семінарів.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ