28.09.2021 року відбулося засідання наукового гуртка «Школа робототехніки», який діє на базі кафедри «Комп’ютерні науки» під керівництвом доцента Д.В. Лубка. Окрім студентів факультету енергетики і комп’ютерних технологій, на зустрічі були студенти механіко-технологічного факультету. Під час засідання були окреслені завдання гуртка на майбутній рік, проведена інвентаризація існуючого обладнання на базі платформи Arduino.

Робототехніка, конструювання та програмування  – це одні із пріоритетних напрямків розвитку сучасного суспільства. Саме з цими галузями будуть пов’язані майбутні професії. Заняття здобувачів вищої освіти студентів у науковому гуртку дозволяють сформувати у майбутніх фахівців навички творчого вирішення завдань, вміння критичного мислення, розвити професійні здібності.

Усіх бажаючих запрошуємо взяти участь у роботі гуртка «Школа робототехніки»!