На сьогодні неприпустимість корупційних дій та дотримання принципів академічної доброчесності є одним із вагомих критеріїв провадження освітньої діяльності закладом вищої освіти. З метою запобігання корупції та неправомірних дія у ТДАТУ імені Дмитра моторного існує низка структурних підрозділів та уповноважених осіб, які слідкують за дотриманням чинного законодавства.

28 вересня 2021 року викладачі кафедри комп’ютерних наук зустрілися з уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у ТДАТУ Гостєвим Максимом Олеговичем. Зустріч відбувалася в онлайн форматі за допомогою комп’ютерної програми для відеозв’язку Zoom.

Під час зустрічі М. Гостєв завернув увагу на окремих проявах корупції, які недопустимі в Університеті. Також він зазначив, що у будь-який момент викладач або здобувач вищої освіти може звернутися до уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції та повідомити про прояви корупційних дій. Інформація може бути надана за допомогою електронної пошти, письмово або за телефоном. Надана інформація буде розглянута та перевірена згідно з чинним законодавством, і за результатами її розгляду буде надано відповідь та вжито відповідних заходів.

Зустріч пройшла в робочій обстановці, під час якої викладачі отримали корисну інформацію та цінні поради від уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції у ТДАТУ. Слід зазначити, що на кафедрі комп’ютерних наук дотримуються принципи академічної доброчесності та унеможливлюються прояви корупційних дій.

Інформацію підготував доцент Сергій ШАРОВ