Успіх сучасної людини залежить від правильного вибору професії. Вибір професії  – один з головних життєвих виборів, який робить людина у юному віці. Завданням профорієнтаційної роботи співробітників  Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного є підготовка учнів до свідомого вибору професії.

В рамках цього завдання 28 вересня 2020 року співробітниками кафедри комп’ютерних наук та ТМКП ім.  професора В.М. Найдиша (завідувачка каф. КН доц. Строкань О.В., доц. Пихтєєва І.В., доц. Івженко О.В.) було проведено зустрічі з учнями Михайлівського району, а саме було відвідано: ЗОШ №3, гімназія, ЗОШ №1 (смт. Михайлівка), Пришибська ЗОШ, Високівська ЗОШ, Роздольська ЗОШ, Любимівська ЗОШ, Бурчацька СШ «Джерело», Плодородненська ЗОШ, Тимошивська ЗОШ.

Під час зустрічей була проведена презентація ТДАТУ та  інформування учнів про їх можливості, перспективи у подальшому житті при отриманні професій в нашому закладі освіти.

Ласкаво просимо до лав студентства Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!