Рисунок2    25.11.2020 р. відбулась зустріч представників деканату факультету АТЕ з кураторами академічних груп щодо питань організації освітнього процесу на факультеті. Було зазначено, що перехід в університеті на дистанційну форму навчання вимагає від кураторів академічних груп та представників адміністрації координації зусиль з метою забезпечення якісної підготовки здобувачів вищої освіти.

Було акцентовано увагу на тому, що з понеділка розпочинається ПМК 2, а тому усі студенти мають активізувати максимум зусиль, щоб ліквідувати наявні заборгованості та успішно скласти другий підсумковий модульний контроль. Зазначено, що з середини грудня розпочинається зимова екзаменаційна сесія, а тому особливу увагу співробітникам деканату, викладачам кафедр та здобувачам варто приділяти питанню дотримання доброчесності.

Також було підкреслено важливість своєчасного подання здобувачами підтверджуючих документів для нарахування додаткових балів під час складання рейтингу успішності.

Окрім цього особливу увагу було приділено питанню стану здоров’я студентів і викладачів та дотримання правил карантину.

Інформаційний супровід –

заступник декана АТЕ з НР