Рисунок5  2 грудня 2020 року відбулась традиційна кураторська година на факультеті АТЕ, на яку було запрошено начальника відділу зв’язку з виробництвом Сингаєвського В.А., який провів роз’яснення щодо питань працевлаштування цьогорічних випускників, які навчались за державним замовленням. Також було наголошено на тому, що відділ активно допомагає тим випускникам, які мають труднощі з працевлаштуванням та на спеціальних умовах для випускників пільгових категорій. Питання викликало жваву дискусію та безліч запитань, особливо щодо нових особливостей працевлаштування

Окрім цього на кураторській годині було розглянуто питання про організацію та проведення ПМК2 та зимової екзаменаційної сесії, про дотримання вимог доброчесності під час проведення зимової екзаменаційної сесії та про стан сплати за навчання студентів, які навчаються на контрактній формі.

У різному було акцентовано увагу на особливостях нарахування додаткових балів студентам за результатами роботи у першому семестрі та своєчасності подання студентами підтверджувальних документів до деканату. Також було повідомлено про те, що 12 грудня 2020 року в університеті планується проведення Дня відкритих дверей, на який запрошуються усі бажаючі, зокрема майбутні абітурієнти та їх батьки, випускники та студенти.

Інформаційний супровід:

заступник декана АТЕ ТДАТУ з НР