13

На сьогоднішній день питання працевлаштування та подальшого кар’єрного шляху випускників закладів вищої освіти є вкрай важливе. Керівництво Таврійського державного університету імені Дмитра Моторного  разом з відділом зв’язку з виробництвом на чолі з Віктором Сингаєвським активно працює в цьому напрямку.

2 грудня 2020 року представниками деканату АТЕ було організовано чергову зустріч Віктора Антоновича з випускниками ОР «Магістр» спеціальностей «Цивільна безпека», «Агрономія», «Екологія» та «Харчові технології». Також до зустрічі долучилися випускники ОР «Бакалавр» спеціальності  «Геодезія та землеустрій».

Під час зустрічі було обговорено низку питань стосовно механізму подальшого працевлаштування, який передбачає проведення систематичних зустрічей начальнику відділу з випускниками та  з представниками підприємств – роботодавцями, презентацію різних тематичних тренінгів з участю спеціалістів Центру зайнятості, організацію заходів (День кар’єри) з представленням вакансій, які більш конкурентоздатні на ринку праці тощо. Після проведення системної роботи з обрання майбутнього місця працевлаштування обов’язково студентові надається направлення на підприємство, яке він обрав самостійно чи за допомогою відділу зв’язку з виробництвом в рамках існуючих угод ЗВО про співпрацю. В університеті з 2015 року запроваджено «Порядок працевлаштування випускників» http://www.tsatu.edu.ua/emp/korysna-informacija-vypusknykam/, який містить алгоритм дій для обрання та подальшого успішного влаштування на роботу студента, що знаходиться у вільному доступі на сайті ЗВО.

Результатом комунікації представників ЗВО та випускників є підготовка кваліфікованого працівника та успішне працевлаштування його за фахом на підприємстві.

Інформаційний супровід: заступник декана з навчальної роботи Юлія Чебанова,

заступник декана з ОВР Людмила Шлєіна