онраро18.11.2020р. на факультеті агротехнологій та екології було проведено черговий семінар за участі представників деканату та кураторів академічних груп.

Під час проведення семінару було розглянуто ряд питань стосовно організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання. Заступники декана з навчальної роботи акцентували увагу на успішності студентів, які навчаються за індивідуальним та дуальним графіком навчання, проведенні занять у форматі ZOOM конференцій згідно розкладу та роботі студентів на освітньому та навчально-інформаційному порталах ТДАТУ. Також було обговорено особливості нарахування додаткових балів до рейтингу особистих досягнень студентів факультету АТЕ за І семестр 2020-2021н.р. Наприкінці семінару було наголошено на важливості продовження роботи кураторів академічних груп щодо основних напрямків реалізації освітнього процесу.

Інформаційний супровід:

заст. декана АТЕ з НР Юлія ЧЕБАНОВА