Факультет АТЕ ТДАТУ імені Дмитра Моторного є одним з осередків вищої агротехнологічної освіти на теренах південно-східного регіону України. Його випускниками є понад 500 висококваліфікованих фахівців, які стали науково-педагогічними працівниками, вмілими керівниками, організаторами і фахівцями-професіоналами сільськогосподарського виробництва, керівниками різних державних і приватних структур. Сьогодні факультет готує фахівців за 7 освітніми програмами: «Екологія», «Геодезія та землеустрій», «Цивільна безпека», «Агрономія», «Садівництво та виноградарство», «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» за  ОР бакалавр та магістр.

Найважливішим ресурсом і здобутком факультету є його науково-педагогічні працівники. На кафедрах факультету більше 60 викладачів вищої кваліфікації, серед яких 7 докторів наук і професорів та 37  кандидатів наук, доцентів.

З 2014 року деканом факультету є доцент Іванова І.Є., яка працює в університеті більше 15 років, є фахівцем вищої кваліфікації, входить до Ради деканів за 20-ю галуззю знань в межах аграрних закладів України НМЦ ФПО, з 2019 р. є експертом з акредитації за галуззю знань 20 «Аграрні науки та продовольство» Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

2020 року колективом ТДАТУ кандидатуру Іванової І.Є. подано на щорічний конкурс «Жінка року», який проводиться у м. Мелітополь з 2017 року, відповідно до розпорядження міського голови, на честь святкування Міжнародного жіночого дня. Метою заходу є сприяння гендерній рівності в суспільстві, популяризації позитивної моделі діяльності жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, громадського життя міста. Учасниками конкурсу є жінки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є неформальними лідерами в різних галузях суспільства, впливають на громадське життя міста.

4 березня 2020 року на підставі рішення конкурсної комісії у Мелітополі підвели підсумки щорічного конкурсу «Жінка року», де в номінації «Викладач» перемогла декан факультету АТЕ ТДАТУ Іванова І.Є., яка поряд із усіма конкурсантками довела, що є не тільки гарною, талановитою і розумною, але й незамінною у своїй професійній сфері.

Колектив факультету щиро вітає Ірину Євгенівну з перемогою в конкурсі «Жінка року», бажає подальшого професійного зростання, успіхів у самореалізації та досягненні поставлених цілей.

Інформаційний супровід:

заступник декана АТЕ ТДАТУ

з навчальної роботи доц. Тараненко Г.Г.

1 1_