В межах досліджень наукового гуртка, який очолює доцент Іванова І.Є. було проведено роботу з питань підготовки до студентської наукової конференції. Коло наукових інтересів молоді, що залучені до наукової роботи можна представити напрямом: «Адаптованість сортів кісточкових культур до вирощування в умовах Південного Степу України та придатність їх плодів до первинної переробки».

За зазначеним напрямом будують свою індивідуальну освітню траєкторію 10 студентів КР «Бакалавр», «Магістр» спеціальностей «Садівництво та виноградарство», «Агрономія», «Харчові технології» (Каманов В., Мельничук В., Носенко В., Мікуляк І. , Буякін Б., Свиргун М., Назарова О., Майборода О., Кузекін Т.,Чура Д., Сокот О.).

Проведення доліджень впродовж року включало декілька етапів: визначення теми наукового дослідження, проведення експерименту, збір та обробка експериментальних даних, викладення та оприлюднення дослідних матеріалів у вигляді тез, статей та участь молоді у наукових студентських конференціях з доповідями.

Від наукового гуртка за результатами 2019-2020 року буде представлено 4 тези доповідей в написанні яких було залучено 8 студентів.  3 студенти будуть  виступати з доповідями.

Тематикою дистанційного засідання було передбачено тему: «Правило написання тез,  доповідей ,  презентацій». Молодь представила свої тези та доповіді з якими вони будуть виступати на студентській конференції 9.11.2020. У зв’язку з особливостями карантину конференцію буде проведено в дистанційному режимі. Побажаємо молодим науковцям вдалого виступу та успіхів у науці!

Інформаційний супровід :керівник наукового гуртка к.с.г.н.,доц.Іванова І.Є.

Screenshot_8 Screenshot_9

Screenshot_10 Screenshot_11