photo_2023-09-18_14-53-03-768x642    Декан факультету агротехнологій та екології, к.с-г. доцент Ірина Іванова провела зустріч зі старостами всіх курсів спеціальностей факультету. На старостаті також були присутні заступники декана, завідувачі кафедр та наставники академічних груп.

Ірина Іванова проінформувала про початок другого семестру і обговорено якість відвідування пар студентами та організаційну роботу факультету з урахуванням умов воєнного стану і висловила надію на подальшу плідну сумісну роботу старост й деканату та окреслила основні вимоги щодо роботи старостату в другому семестрі. Окрім цього декан розповіла про важливість дотримання академічної доброчесності та можливості академічної мобільності, про умови отримання індивідуального та дуального графіку на наступний семестр працевлаштованим студентами, здобувачам вищої освіти, які перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Декан подякувала студентам за активну участь у просвітницьких та культурно-масових заходах. Також вона наголосила, що здобувачі вищої освіти мають активно брати участь у науковій роботі та долучатися до участі у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях.

Ірина Євгенівна подякувала студентам за сумлінне навчання та участь в культурному житті факультету та зауважила, що внесок студентів в перемогу – це якісне навчання.

Старости усіх груп та курсів мали змогу поставити питання декану, заступникам декана та отримати на них відповіді, що стосувалися освітнього процесу та організації студентського життя.