В межах організації Освітнього процесу на факультеті АТЕ ТДАТУ ім. Дмитра Моторного 09.02.2021 року відбулося чергове засідання Вченої ради факультету АТЕ за допомогою сервісу Zoom. Було розглянуті наступні питання:

1 Підсумки складання зимової екзаменаційної сесії, аналіз організації навчального процесу для студентів, що мали дозвіл на вільне відвідування лекцій у 1 семестрі, їх якість та успішність.

2 Про стан навчальної, методичної та наукової роботи на кафедрі «ХТтаГРС» в межах оновленої парадигми освітнього процесу.

3 Стан працевлаштування випускників факультету за другім (магістерським) рівнем вищої освіти.

4 Звіт про підвищення кваліфікації викладачів за програмами внутрішньої та зовнішньої академічної мобільності у 2020-2021 н.р. Шляхи активізації процесу підвищення кваліфікації викладачів шляхом стажування в закордонних та вітчизняних  закладах вищої освіти.

5 Різне

В «Різному» було розглянуто питання про:

• триває перевірка пар навчальною частиною та деканатом;
  • контролюємо сплату за навчання;
  • 02 об 11.00 в Zoom пройде зустріч деканату зі студентами, які подавали документи на дуальне та індивідуальне навчання;
  • 02 о 12.00 в Zoom відбудеться день Відкритих дверей;
  • слідкування дотримання соціальної дистанції серед студентів та викладачів;
  • план стажування здати до п`ятниці;
  • навчальні плани чекає Ломейко О.П.;
  • триває перевірка нового сайту, прохання показати динаміку;
  • на цьому тижні почались зрізи знань, графік надають на кафедри.

УХВАЛИЛИ:      прийняти інформацію до уваги.

Інформаційний супровід: секретар Вченої ради факультету АТЕ, доцент Нона ГАПРІНДАШВІЛІ

09,02 09,022  090222                                                                                                                                                            092223