Коло наукових інтересів молоді гуртка відбувається за напрямом : «Адаптованість сортів кісточкових культур до вирощування в умовах Південного Степу України та придатність їх плодів до первинної переробки».

За зазначеним напрямом будують свою індивідуальну наукову освітню траєкторію 11 студентів КР «Бакалавр», «Магістр» спеціальностей «Садівництво та виноградарство», «Агрономія», «Харчові технології» денної та заочної форми навчання (Каманов В., Мельничук В., Носенко В., Мікуляк І. , Буякін Б., Свиргун М., Назарова О., Майборода О., Чура Д., Сокот О., Кошуба А.А.).

Кожен студент долучився до наукової роботи індивідуально, тому етап наукових досліджень у молоді різний. Провдення досіджень впродовж року включало декілька етапів: визначення теми наукового дослідження, проведення експерименту, збір та обробка експериментальних даних, викладення та оприлюднення дослідних матеріалів у вигляді тез, статей та участь молоді у наукових студентських конференціях з доповідями.

Від наукового гуртка за результатами 2020-2021 року представлено  тези за наступною тематикою:

• Формування смакових якостей плодів вишні (Кошуба А.А);
  • Вплив абіотичних чінників на формування сухіх розчинних речовин плодів вишні (Каманов В.,Кузекін Т.);
  • Формування цукрів в плодах черешні раннього строку достигання ( Носенко В.,Назарова О.);
  • Формування кислот в плодах черешні середнього та пізнього строків достигання (Свіргун М.,Буякін Б.)

За матеріалами тез було підготовлено 4 доповіді на наукову конференцію ТДАТУ.Доповідачами були студенти 3 курсу  (Каманов В.,Носенко В.) та студент-магістр Свіргун М.

За результатами роботи наукового гуртка було проведено впродовж учбового часу біохімічні дослідження та організовано 2-і дегустації наукової продукції (цукати,джеми,варення з черешні та вишні).

На черговому засіданні наукового гуртка 13.04.2021 керівником гуртка разом з здобувачами вищої освіти було визначено перспективи подальшої роботи та з’ясовано графік проведення дослідів та наукового експерименту в інтервалі весна-літо-осінь 2021.

Інформаційний супровід :керівник наукового гуртка к.с.г.н.,доц. Ірина ІВАНОВА

0-02-05-c52f676bf4269830f3ce2fcd609e8767f4245a87359b14899ca00ec5649f2767_8b82a601