Новое изображение    Проблема вибору професії завжди була актуальною для молоді і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про заклади вищої освіти, певний рід професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею.

З метою полегшення вибору університету та майбутньої професії 6 грудня 2023 р. відбулась профорієнтаційна зустріч  зі студентами професії «Кухар.Кондитер» та спеціальності «Харчові технології» (ОР «Фаховий молодший бакалавр») ДНЗ «Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти». Профорієнтаційна зустріч від  ТДАТУ імені Дмитра Моторного була ініційована деканом факультету АТЕ Іриною Івановою та  очільницєю кафедри ХТГРС, гарантом ОП  181«Харчові технології» Олесею Прісс .Захід відбувся за підтримкою відповідального секретаря приймальної комісії ТДАТУ Сергія Косторного та  заступника відповідального секретаря Івана Чижикова.

Майбутнім абітурієнтам була надана вичерпна інформація про всі спеціальності та освітні програми закладу. Старшокурсники з цікавістю слухали інформацію про університет і ставили питання щодо умов вступу . Молоді була представлена ОП 281 «Харчові технології» та зроблено наголос на особливостях навчання в умовах військового стану за дистанційним форматом.  Вони дізналися, що у наших здобувачів вищої освіти є можливість навчатися за індивідуальним графіком та працювати. Кількість заяв, які мають право подати вступники з дипломами молодших спеціалістів не обмежена. Можна паралельно навчатись за двома спеціальностями: на одній – за державні кошти, на іншій – за контрактом. Пільгові категорії студентів (діти-сироти та учасники бойових дій) навчаються на державних місцях і отримають соціальну стипендію.

Студенти із цікавістю слухали гостей, задавали питання, на які отримували вичерпні та розгорнуті відповіді. Представники ТДАТУ імені Дмитра Моторного щиро сподіваються, що їх робота не буде даремною і допоможе зробити правильний вибір майбутнім абітурієнтам. На завершення студенти подякували за гарну зустріч та висловили побажання про продовження таких заходів на майбутнє!

Щиро дякуємо  керівництву ДНЗ «Запорізькому політехнічному центру професійно-технічної освіти» за початок плідної співпраці!

Інформацію підготувала декан факультету АТЕ Ірина Іванова