29 жовтня 2020 року відбулась презентація освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

Гарант освітньої програми доктор геологічних наук, професор Людмила Даценко розповіла про особливості освітньої програми, мету, освітні компоненти, які  сприяють формуванню загальних та фахових компетентностей, а також допомагають досягти програмних результатів навчання. Людмила Миколаївна акцентувала увагу на фокусі освітньої програми. Вона зазначила, що Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного готує комплекс фахівців для аграрної індустрії в умовах сучасного територіально-адміністративного реформування. Кожна об’єднана територіальна громада потребує фахівців з агрономії, механізаторів, енергетиків тощо. Поряд з ними мають бути й землевпорядники.  Освітня програма орієнтована на спеціальну підготовку фахівців, що здатні швидко адаптуватись у сучасному геодезично-землевпорядному просторі, особливо у сухостепових геоекологічних умовах зі стрімко розвинутими геолого-геоморфологічними процесами.

Гарант наголосила на важливості формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти, яку вони реалізують протягом навчання в університеті та звернула увагу на нові підходи до впровадження студентоцентрованого навчання в освітній процес.

Людмила Миколаївна, звернула увагу, що на сайті факультету оприлюднено освітню програму «Геодезія та землеустрій» після її громадського обговорення та удосконалення, до якого активно можуть долучитися здобувачі вищої освіти та запропонувати свої пропозиції щодо внесення змін до структури та змісту освітньої програми.

У сучасних умовах розвитку освітнього процесу зустрічі такого формату дають можливість забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі архітектури та будівництва зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Інформаційний супровід:

Заступник декана факультету АТЕ з НР Юлія Чебанова