004        23 жовтна 2019 року на факультеті агротехнологій та екології ТДАТУ ім. Дмитра Моторного відбулося засідання навчально-виховної комісії. На розгляд керівництва, присутніх кураторів, членів студентської ради були запрошені студенти які отримати сувору догану. З порушниками навчальної дисципліни була проведена робота, щодо успішності та відвідування студентами навчальних занять. Встановлені терміни відпрацювання та ліквідації заборгованостей з навчальних дисциплін.

Декан факультету АТЕ Іванова Ірина Євгеніївна наголосила на тому, що необхідно вчитися та прагнути до знань!”, а також провела індивідуальні зустрічі з батьками. На прикінці зустрічі були визначені шляхи вирішення питань! Всі заходи відбулись за підтримкою активної спільноти студентів факультету АТЕ!

За матеріалами Людмили Шлєіної

photo_2019-10-23_12-20-25