8 чеDSC_0047рвня факультет Агротехнологій та екології прийняв активну участь що до  освітнього проекту «Відкривай Україну» для учнів 7-11 класів. Де на базі університету зібралось  27 шкільних команд з усієї Запорізької області, кожній з них треба було презентувати свій  освітній проект та довести його важливість.

Ідеї ​​шкільних проектів були дуже різноманітні. В основному вони пов’язані зі збереженням навколишнього середовища та благоустроєм. Серед тем: прибирання рекреаційних зон і пляжів, створення дитячих майданчиків, облаштування нових скверів.

Після урочистого відкриття хайпу на сцені ЦКіД розпочався пітчинг проектів. Паралельно на території наукової бібліотеки і в холі Центру культури і дозвілля працювали тематичні локації.

Факультетом Агротехнологій та екології було підготовлено 4 майстер-класи. Учасники проекту могли скуштувати черешню з навчально-дослідного саду ТДАТУ яку представляла кафедра «Садівництва на виноградарства». Кафедра «Харчових технологій та готельно-ресторанної справи» представила майстер клас по розпису кольоровою глазур’ю печива. Визначити якість насіння гості – школярі  могли з представниками  кафедри «Рослинництва ім. професора В.В. Калитки». «Кафедра геоекології і землеустрою» продемонструвала визначення перепадів висот між точками наземній поверхні.

Склад журі конкурсу  «Відкривай Україну представила від ТДАТУ декан факультету Агротехнологій та екології Іванова Ірина Євгенієва, секретар журі заступник декана з навчальної роботи  фак.-ту АТЕ Євтушенко Ганна Олександрівна.

Результати конкурсу :

ІІІ місце посіла команда ШЛАГБАУМ (ЗОШ-14 Мелітополь) і їх проект «Дошка комунікацій»  щоб кожна людина могла висловити свою думку або мрію. Подарунком для її учасників стали фірмові Еко-сумки «Відкривай Україну».

ІІ місце виборола команда АТБ (НВК-16 Мелітополь).  Її учасники власноруч створили місце для відпочинку з гойдалками у сквері на мікрорайоні. Подарунком стали фірмові кепки «Відкривай Україну».

І місце у команди ЕКОАРТ (школа “Дивосвіт” Мала Білозерка), яка розробила власний герб населеного пункту, він вже красується на в’їзді в місто! Команда отримала фірмові футболки «Відкривай Україну».

Сюрпризом для півфіналістів стало те, що до фіналу, який відбудеться у Києві, поїдуть дві команди, володарі І та ІІ місця.

Бажаємо командам які посягли переможні місця, нових досягнень та перемог у слідкуючому турі.

IMG-72d501398bceb22da48501c7cddf37a0-V

DSC_0057 DSC_0086 DSC_0090 DSC_0120 DSC_0121 DSC_0149 DSC_0182 DSC_0212 DSC_0213IMG-a3a12720d8f0efdbd12729970cc972cb-V