IMG_20201014_161425    11 листопада 2020 р. на факультеті АТЕ ТДАТУ у форматі zoom конференції було проведено кураторську годину на тему «Вектори побудови освітньої траєкторії» для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальностей «Садівництво та виноградарство», «Геодезія та землеустрій»,«Готельно-ресторанна справа», «Цивільна безпека».

З представниками студентської спільноти було обговорено питання щодо механізмів побудови та реалізації їх індивідуальної освітньої траєкторії, особливостей надання освітньої, консультативної та інформаційної підтримки та дотримання академічної доброчесності в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

На зустрічі було також обговорено виклики з якими стикаються студенти під час змішаного та дистанційного навчання. Здобувачі представили власне бачення переваг та шляхи подолання недоліків, що викликало жваве обговорення та пошук консенсусу у суперечливих питаннях. До позитивних сторін було віднесено доступність, відкритість навчального процесу на факультеті АТЕ ТДАТУ, креативні підходи викладачів до побудови навчальних занять і зустрічей тощо. Серед незручностей було наголошено на періодичних технічних проблемах, проте зазначено, що вони є тимчасовими і вчасно вирішуються.

Також було акцентовано увагу на тому, що кожен представник студентської спільноти має права та обов’язки, які регламентуються нормативними документами як зовнішнього, так і внутрішнього рівня, враховуючи автономію університету.

Інформаційний супровід:

заступник декана АТЕ ТДАТУ

з навчальної роботи доц. Тараненко Г.Г.

IMG_20201014_100813 IMG_20201014_161548