img_20200311_082934-768x576    11 березня 2020 року на базі факультету Агротехнологій та екології ТДАТУ відбулась зустріч декана факультету Іванової І.Є., заступників декана: Тараненко Г. Г., Нєжнової Н. Г., Чебанової Ю. В., Шлєіної Л. І. (аспірантки кафедри педагогіки та педагогічної майстерності МДПУ), старших кураторів на кафедрах факультету, а також представників студентського самоврядування ТДАТУ з керівником “Центру гендерної просвіти” кафедри педагогіки і педагогічної майстерності Мелітопольського держаного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Воровкою М. І.

Метою зустрічі стало обговорення актуальних питань сьогодення – формування у здобувачів аграрних ЗВО гендерної культури, а саме:

• Презентація тематики методичних семінарів для викладачів та кураторів академічних груп щодо формування гендерної культури студентської молоді та включення цієї складової у навчально-виховну роботу.
  • Розроблено план проведення семінарів і визначено дату проведення першого семінару 8 квітня 2020 року.

Дякуємо Воровці Маргариті Іванівні за зустріч та сподіваємось на подальшу співпрацю «Центру гендерної просвіти» з викладачами і здобувачами ТДАТУ.