1    11 жовтня 2021 р. на факультеті АТЕ було організовано зустріч професорсько-викладацького складу з начальником Центру незалежного оцінювання ТДАТУ з Тетяною ШАРОВОЮ. Метою заходу стало проведення роз’яснювальної роботи серед викладачів з метою підвищення якості проведення незалежного оцінювання здобувачів вищої освіти 1 курсу (бакалаврського) рівня  (ПМК1) на факультеті АТЕ ТДАТУ.

Тетяна ШАРОВА зазначила, що на факультеті у перші дні незалежного оцінювання спостерігалася висока явка здобувачів вищої освіти. Проте виникла низка питань, які потребували швидкого вирішення, зокрема: деякі здобувачі забували свої логіни та паролі для входу на Освітній портал; тести у деяких дисциплін були некоректно згруповані, що доводилося оперативно виправляти; не всі викладачі вчасно відкрили доступ до підсумкового тестування, що вимагало термінового реагування та виправлення ситуації, що склалася; на деяких дисциплінах не було виставлено обмеження у часі, що потрібно було робити самостійно працівникам центру.

Не зважаючи на усі зауваження, які викладачі мають виправити вчасно, у цілому тестування перших днів відбулося на високому рівні з дотриманням принципу доброчесності, що є показником якості освітнього процесу у ТДАТУ.

Начальником Центру незалежного оцінювання також було акцентовано увагу на тому, що кожен провідний викладач може бути присутнім на тестуванні з метою усунення непорозумінь та отримання оперативної інформації щодо результатів оцінювання.

Інформаційний супровід:

заступник декана факультету АТЕ